Blog

Blog

Polisa posagowa - najczęściej zadawane pytania

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, z jakimi spotkaliśmy się podczas rozmów z Klientami odnośnie polisy posagowej w Warcie. Powinny stanowić przydatny materiał (...)
sty 12, 2018

Szkoda i co dalej? Firma, jej majątek, kadry i zysk

Prowadzenie firmy niesie za sobą szereg ryzyk ubezpieczeniowych, które zazwyczaj dotyczą majątku przedsiębiorstwa, zatrudnionej kadry oraz kluczowych procesów biznesowych. Od (...)
sty 12, 2018

Szkoda i co dalej? Komunikacja i majątek

Co należy zrobić jeśli przytrafi nam się szkoda majątkowa lub komunikacyjna? Jak mamy ją zgłosić i kiedy otrzymamy odszkodowanie?
sty 09, 2018

Szkoda i co dalej? Polisy chroniące życie i zdrowie

Co robić, gdy zachorujemy lub wydarzy się nieszczęśliwy wypadek? Jak wygląda droga od zgłoszenia do odszkodowania?
sty 08, 2018

Tragiczny bilans świąt - pomyślmy o ochronie

Ostatnie wydarzenia boleśnie uświadamiają, że warto ubezpieczyć się w razie wypadku na drodze.
gru 27, 2017

Obowiązkowe ubezpieczenia rolników

Obowiązkowe ubezpieczenia rolne, czyli obowiązkowe OC rolnika oraz ubezpieczenie budynków rolnych, choć nakazane ustawą, są dalekie od nazwania ubezpieczeniami dającymi kompl (...)
lis 21, 2017

OC najemcy - kiedy warto wykupić?

OC najemcy jest skutecznym zabezpieczeniem w przypadku, kiedy zamierzamy wynająć dotychczas zajmowane mieszkanie lub zakupiliśmy określony lokal z zamiarem jego najmu. Dlacze (...)
lis 21, 2017

Obowiązkowe i dobrowolne OC lekarza

Obowiązkowe OC lekarza, choć ustawowo wymagane, nie zawsze pozwala mu na pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy. W wielu przypadkach dopiero dobrowolne OC lekarza jes (...)
lis 21, 2017

OC komunikacyjne - co powinniśmy wiedzieć?

Jak znaleźć najtańsze OC? Przed czym to ubezpieczenie właściwie chroni? Na co zwrócić uwagę zanim podpiszemy umowę z wybranym towarzystwem? Te i kilka innych, ważnych kwestii (...)
lis 21, 2017

Gwarancje ubezpieczeniowe w biznesie

Gwarancje ubezpieczeniowe są skuteczną formą ochrony dla podmiotów, które chcą uzyskać należytą wiarygodność przed zamawiającym na etapach składania oferty, podpisywania lub (...)
lis 21, 2017

Suma ubezpieczenia i konsekwencje szkód

Ubezpieczenie domu lub mieszkania, aby było kompleksowe i dawało skuteczną ochronę, musi uwzględniać szereg czynników, spośród których kluczowym jest właściwy dobór sumy ubez (...)
lis 15, 2017

Jaką polisę na życie powinnismy wybrać?

Polisa na życie, poza samą ochroną ubezpieczonego i jego najbliższych, może spełniać szereg innych celów w zależności od potrzeb. Obecna oferta towarzystw w tym zakresie jest (...)
lis 15, 2017

Newsletter

Skorzystaj z naszego newslettera i zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia i najświeższe informacje o aktualnych promocjach i innych ofertach ubezpieczeniowych.