Blog

Blog

Obowiązkowe i dobrowolne OC lekarza

Obowiązkowe OC lekarza, choć ustawowo wymagane, nie zawsze pozwala mu na pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy. W wielu przypadkach dopiero dobrowolne OC lekarza jes (...)
lis 21, 2017

OC komunikacyjne - co powinniśmy wiedzieć?

Jak znaleźć najtańsze OC? Przed czym to ubezpieczenie właściwie chroni? Na co zwrócić uwagę zanim podpiszemy umowę z wybranym towarzystwem? Te i kilka innych, ważnych kwestii (...)
lis 21, 2017

Gwarancje ubezpieczeniowe w biznesie

Gwarancje ubezpieczeniowe są skuteczną formą ochrony dla podmiotów, które chcą uzyskać należytą wiarygodność przed zamawiającym na etapach składania oferty, podpisywania lub (...)
lis 21, 2017

Suma ubezpieczenia i konsekwencje szkód

Ubezpieczenie domu lub mieszkania, aby było kompleksowe i dawało skuteczną ochronę, musi uwzględniać szereg czynników, spośród których kluczowym jest właściwy dobór sumy ubez (...)
lis 15, 2017

Jaką polisę na życie powinnismy wybrać?

Polisa na życie, poza samą ochroną ubezpieczonego i jego najbliższych, może spełniać szereg innych celów w zależności od potrzeb. Obecna oferta towarzystw w tym zakresie jest (...)
lis 15, 2017

Polisa podróżna a koszty leczenia za granicą

Odpowiednio dobrane ubezpieczenie podróży pozwoli nie tylko w spokoju wypoczywać za granicą, ale również ochroni nas przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie dojazd (...)
lis 15, 2017

Newsletter

Skorzystaj z naszego newslettera i zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia i najświeższe informacje o aktualnych promocjach i innych ofertach ubezpieczeniowych.