O nas

O nas

Wspieramy naszych Klientow na każdym kroku. Zarówno tych prywatnych, jak też małe firmy i dużych przedsiębiorców, tak aby mogli działać spokojnie spoglądając w przyszłość.

avant title Właściciele
Ewa i Grzegorz Obryccy

Agencja ubezpieczeniowa z pasją

zdjęcia artykułu 1
2017-12-04 19:02 | Opublikował: Administrator
Multiagencja ubezpieczeniowa AVANT to grupa prawdziwych pasjonatów ubezpieczeń, którzy od kilkunastu lat skutecznie chronią majątek, życie i biznes swoich Klientów. Z nami mogą mieć pewność, że spośród szerokiej oferty kilkunastu największych towarzystw w Polsce, będziemy zawsze w stanie zaproponować optymalny zakres ochrony, jednocześnie dbając o jej preferencyjne warunki.

Podstawą naszych działań zawsze było, jest i będzie indywidualne podejście do każdego, kto zdecyduje się z nami skontaktować. Niezależnie od tego, czy będzie to osoba indywidualna czy organizacja, zawsze rozpoczynamy pracę od rozpoznania potrzeb Klienta. Dopiero ich gruntowne omówienie pozwoli nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom i rozpocząć wyszukiwanie optymalnego rozwiązania, czyli rodzaju i zakresu ochrony. Tak, aby w finale całego procesu była ona optymalnie dostosowana do potrzeb danej osoby i firmy.

Nieustannie stawiamy na rozwój, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającymi się regulacjami i przede wszystkim aktualną ofertą kilkunastu współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi agenci nieustannie się szkolą, stale poszerzając kompetencje w swoich dziedzinach.

Zaufanie kilku tysięcy stałych Klientów, w tym blisko pięciuset przedsiębiorców, pozwala nam zaliczyć się do ścisłej czołówki biur ubezpieczeniowych w naszym regionie. Mamy też ambicje stopniowego rozszerzania swojej działalności na teren całego kraju.

Nasi agenci to profesjonalny zespół prawdziwych pasjonatów ubezpieczeń

Katarzyna Frączak
790 800 118

Łomża
ul. Mazowiecka 1/4

Wiktoria Pawelczyk
790 800 375

Łomża
ul. Mazowiecka 1/4

Milena Kowalewska
tel. 790 800 401

Łomża
ul. Piłsudskiego 88 p.42

Anna Szymańska

Łomża Mazowiecka 1/4

Monika Bogumił

Kolno Kolejowa 1a

Magdalena Wróblewska

Kolno Kolejowa 1a

Dbamy o najwyższe standardy

Kilkanaście lat obecności na rynku ubezpieczeń umożliwiło nam wypracowanie najwyższych standardów obsługi Klienta. Każdy z nich może mieć pewność, że nasi agenci z zaangażowaniem poświęcą się znalezieniu odpowiedniej oferty dla jego potrzeb, a po zawarciu polisy zyska skuteczną ochronę. W dodatku zawsze będzie mógł liczyć na nasze wsparcie w trakcie ochrony, gdy trzeba będzie dokonać zgłoszenia szkody czy reklamacji.

Nasze wysiłki w nieustannym podnoszeniu jakości obsługi spotkały się z uznaniem międzynarodowej grupy ERGO Hestia, która powierzyła nam prowadzenie jednego ze swoich punktów dostępowych i wyróżniła naszą agencję certyfikatem Znak Jakości ERGO Hestii. Punkt mieści się w naszym biurze przy ul. Mazowieckiej w Łomży.
7342

Tylu klientów indywidualnych zdecydowało się nam zaufać i powierzyć sprawy swoich ubezpieczeń

-

Ubezpieczamy już 512 małych, średnich i dużych firm. Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli i umów się na rozmowę o potrzebach Twojej organizacji.

Newsletter

Skorzystaj z naszego newslettera i zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia i najświeższe informacje o aktualnych promocjach i innych ofertach ubezpieczeniowych.