O nas

O nas

Wspieramy naszych Klientow na każdym kroku. Zarówno tych prywatnych, jak też małe firmy i dużych przedsiębiorców, tak aby mogli działać spokojnie spoglądając w przyszłość.

avant title Właściciele
Ewa i Grzegorz Obryccy

Agencja ubezpieczeniowa z pasją

zdjęcia artykułu 1
2017-12-04 19:02 | Opublikował: Administrator
Multiagencja ubezpieczeniowa AVANT to grupa prawdziwych pasjonatów ubezpieczeń, którzy od kilkunastu lat skutecznie chronią majątek, życie i biznes swoich Klientów. Z nami mogą mieć pewność, że spośród szerokiej oferty kilkunastu największych towarzystw w Polsce, będziemy zawsze w stanie zaproponować optymalny zakres ochrony, jednocześnie dbając o jej preferencyjne warunki.

Podstawą naszych działań zawsze było, jest i będzie indywidualne podejście do każdego, kto zdecyduje się z nami skontaktować. Niezależnie od tego, czy będzie to osoba indywidualna czy organizacja, zawsze rozpoczynamy pracę od rozpoznania potrzeb Klienta. Dopiero ich gruntowne omówienie pozwoli nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom i rozpocząć wyszukiwanie optymalnego rozwiązania, czyli rodzaju i zakresu ochrony. Tak, aby w finale całego procesu była ona optymalnie dostosowana do potrzeb danej osoby i firmy.

Nieustannie stawiamy na rozwój, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającymi się regulacjami i przede wszystkim aktualną ofertą kilkunastu współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi agenci nieustannie się szkolą, stale poszerzając kompetencje w swoich dziedzinach.

Zaufanie kilku tysięcy stałych Klientów, w tym blisko pięciuset przedsiębiorców, pozwala nam zaliczyć się do ścisłej czołówki biur ubezpieczeniowych w naszym regionie. Mamy też ambicje stopniowego rozszerzania swojej działalności na teren całego kraju.

Nasi agenci to profesjonalny zespół prawdziwych pasjonatów ubezpieczeń

Aneta Walendziak
730 800 406

Specjalistka ds. ubezpieczeń

Łomża
ul. Mazowiecka 1/4

Anna Szymańska
790 800 454

Specjalistka ds. ubezpieczeń

Kolno
ul. Kolejowa 1A

Milena Kowalewska
790 800 401

Specjalistka ds. ubezpieczeń

Łomża
ul. Piłsudskiego 88

Anna Dombrowska

Specjalistka ubezpieczeń nieruchomości

Dbamy o najwyższe standardy

Kilkanaście lat obecności na rynku ubezpieczeń umożliwiło nam wypracowanie najwyższych standardów obsługi Klienta. Każdy z nich może mieć pewność, że nasi agenci z zaangażowaniem poświęcą się znalezieniu odpowiedniej oferty dla jego potrzeb, a po zawarciu polisy zyska skuteczną ochronę. W dodatku zawsze będzie mógł liczyć na nasze wsparcie w trakcie ochrony, gdy trzeba będzie dokonać zgłoszenia szkody czy reklamacji.

Nasze wysiłki w nieustannym podnoszeniu jakości obsługi spotkały się z uznaniem międzynarodowej grupy ERGO Hestia, która powierzyła nam prowadzenie jednego ze swoich punktów dostępowych i wyróżniła naszą agencję certyfikatem Znak Jakości ERGO Hestii. Punkt mieści się w naszym biurze przy ul. Mazowieckiej w Łomży.
7342

Tylu klientów indywidualnych zdecydowało się nam zaufać i powierzyć sprawy swoich ubezpieczeń

-

Ubezpieczamy już 512 małych, średnich i dużych firm. Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli i umów się na rozmowę o potrzebach Twojej organizacji.

Newsletter

Skorzystaj z naszego newslettera i zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia i najświeższe informacje o aktualnych promocjach i innych ofertach ubezpieczeniowych.