ERGO 7 - ubezpieczenie dla wymagających

zdjęcia artykułu 1
2018-01-23 12:04 | Opublikował: Administrator
Unikatowe ubezpieczenie, które pozwala na pełną kontrolę zakresu i kosztów ochrony.

Ergo 7 to unikalne ubezpieczenie pośród dostępnych na krajowym rynku. Pionierski pomysł ERGO Hestii pozwolił skupić ochronę od licznych ryzyk w jednej, modułowej konstrukcji, którą zawsze można skutecznie dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta. Ergo 7, zgodnie z nazwą, obejmuje łącznie siedem rodzajów ubezpieczeń, a ponieważ każde z nich jest dostępne w kilku wariantach, to ogólna liczba możliwych kombinacji sięga 8 000. Stąd każdy, kto chce kompleksowo zabezpieczyć swój majątek i sprawy prywatne otrzyma dokładnie taką ochronę, jakiej aktualnie potrzebuje.

Zabezpieczenie domu, majątku i domowników

Ubezpieczenie Ergo 7, dzięki swojej modułowej i przejrzystej konstrukcji sprawia, że Klient praktycznie sam (przy asyście doradcy) jest w stanie dobrać precyzyjny zakres ochrony i tym samym również mieć poczucie kontroli nad jej kosztami. Matryca, jaką może zobaczyć podczas wizyty u naszego doradcy wygląda następująco:

Matryca ubezpieczenia ergo 7

Doskonale widać, jaka ochrona jest w zakresie ubezpieczenia, a także jakie warianty są możliwe w poszczególnych zakresach. Po wybraniu odpowiednich modułów pozostaje jedynie określić sumy ubezpieczenia od poszczególnych ryzyk razem z agentem i praktycznie polisa jest już gotowa do druku. W 98 przypadkach na 100 zajmuje ona ledwie jedną stronę.

Przejrzyste warunki, jasne zasady

Z powyższej matrycy jasno widać, na wypadek jakich ryzyk i w jakim zakresie Klient może się ubezpieczyć wybierając Ergo 7. Pozytywnym wyróżnikiem tego ubezpieczenia są przejrzyste i przystępnie skomponowane ogólne warunki, dzięki czemu Klient nie ma poczucia, że gdzieś mogą być istotne informacje zapisane przysłowiowym drobnym drukiem. A decydując się na warianty All Risk musi poznać jedynie wyłączenia, bo w pozostałych przypadkach może mieć 100% pewność, że otrzyma odszkodowanie.

Od czego i w jakim zakresie można się ubezpieczyć wybierając ERGO 7? Najłatwiej przekonać się o tym samemu klikając na poniższe ikony modułów. Powinno to pomóc każdemu w dokładnym określeniu swoich potrzeb.

ubezpieczenie-od-ognia-i-zdarzeń-losowychUbezpieczenie od ognia i zdarzeń losowych
ubezpieczenie-mienia-od-kradzieżyUbezpieczenie mienia od kradzieży
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym
Następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
Autocasco (AC) pojazdów mechanicznych
NNW kierowcy i pasażerów
Ubezpieczenie OC właściciela pojazdu