ERGO 7 - ubezpieczenie od kradzieży

zdjęcia artykułu 1
2018-01-23 15:41 | Opublikował: Administrator
Ubezpieczenie, które ochroni majątek nie tylko przed złodziejami, ale też rabusiami i pospolitymi wandalami.

Ubezpieczenie mienia od kradzieży zabezpiecza posiadacza majątku przed skutkami działalności wszelkiej maści złodziei i włamywaczy. Ochrona w tym module, w zależności od zakresu może obejmować ubezpieczenie od typowych kradzieży z włamaniem, poprzez akty rabunku i wandalizmu, aż po tzw. kradzież zwykłą włącznie z elementami zewnętrznymi (w wariancie All Risk).

Kompleksowe podejście do tematyki kradzieży

Jak powszechnie wiadomo to okazja czyni złodzieja ,dlatego też podczas ubezpieczania doradca zada nam kilka pytań odnośnie stanu zabezpieczeń zainstalowanych na terenie nieruchomości lub mieszkania. Zasada jest prosta – im jest ich więcej, tym niższa będzie składka na ochronę w tej grupie ryzyk. Wartym odnotowania wyróżnikiem jest fakt, że nawet w jednogwiazdkowym wariancie ochrona obejmuje rekompensatę kosztów wymiany zabezpieczeń. Bo często bywa tak, że włamywacz narobi znacznie więcej szkód niż warte jest mienie, które ukradnie.

Zakres ochrony w poszczególnych wariantach (gwiazdki) w dość przystępny sposób obejmuje poniższa tabela:

ubezpieczenie-od-kradzieży

Akty wandalizmu i ochrona przed nimi

Właścicieli nieruchomości poza kradzieżą może też dotknąć plaga wandalizmu. Zniszczone elementy otoczenia, uszkodzenia elewacji czy konieczność zamalowywania paskudzącego ścianę graffiti są smutną codziennością zarówno w tych mniejszych miejscowościach, jak i w dużych miastach. Ubezpieczenie Ergo 7 pomoże sobie poradzić ze skutkami działalności wandali, bo ochrona przed nimi jest dostępna już przy drugim wariancie, jak i oczywiście All Risk.

 

ERGO 7 - powrót do tekstu głównego