Warta Ochrona - dla par, rodzin i singli

zdjęcia artykułu 1
2018-05-04 21:20 | Opublikował: Administrator
Rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć finansowo siebie i najbliższych na wypadek nieprzewidzianych życiowych okoliczności.

Warta Ochrona to ubezpieczenie na życie oferujące kompleksowe zabezpieczenie dla singli, par żyjących w związkach nieformalnych, jak też całej rodziny włącznie z dziećmi. Śmierć, poważna choroba czy wypadki skutkujące długą rekonwalescencją mogą poważnie skomplikować sytuację finansową, a dzięki temu ubezpieczeniu można otrzymać nawet bardzo wysokie kwoty na niezbędne leczenie lub zapewnić pieniądze dla bliskich w razie śmierci. Polisę może zawrzeć praktycznie każdy w wieku od 18 do 65 lat, a świadczenia otrzymuje osoba wskazana w umowie.

Zakres i warunki ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie Warto ochrona, dzięki swojej elastycznej konstrukcji może zostać indywidualnie dostosowane w zależności od konkretnych potrzeb osoby zawierającej polisę. Innej ochrony potrzebuje osoba dźwigająca zobowiązania finansowe rodziny, a innej singiel, któremu nie musi zależeć na wysokiej kwocie w razie, gdy go zabraknie. Z kolei w przypadku pociech, szukamy przede wszystkim wsparcia gdyby poważnie zachorowały. Poszukując odpowiedniego rozwiązania można skorzystać z gotowych pakietów:

Ochrona - świadczenie dla bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego.

Ochrona plus - wypłaty w razie śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego, konieczności dłuższej hospitalizacji czy doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu włącznie z inwalidztwem.

Zdrowie - pakiet zapewniający środki na leczenie osób, które zostaną nim objęte. Ochrona na wypadek poważnych zachorowań, operacji, specjalistycznych zabiegów czy też organizacja i pokrycie kosztów wsparcia na wypadek utraty zdolności do samodzielnej egzystencji. Suma ubezpieczenia jest tu wyjątkowo duża - aż do 600 000 zł.

Dziecko - zabezpieczenie finansowe dla rodziców w przypadku sytuacji, gdy ich dziecko lub dzieci będą potrzebowały fachowej opieki medycznej. Zapewnia świadczenia w razie konieczności przeprowadzenia operacji, leczenia u specjalistów, pobytu w szpitalu oraz rekompensatę za trwały uszczerbek w wyniku chorób lub wypadku.

Ubezpieczenie, które dobierasz sam

Dla osób, które nie chcą korzystać z gotowych pakietów przewidziana jest alternatywna ścieżka ubezpieczenia. Zainteresowani mogą sami wybrać zdarzenia (ryzyka), w razie których będą oczekiwali pomocy oraz indywidualnie dobrać sumy świadczeń na poszczególne z nich. W przypadku zdrowych osób Warta nie wymaga szczegółowych badań lekarskich, wystarczy oświadczenie o stanie zdrowia bądź skrócona ankieta medyczna.