Concordia Auto – w trosce o bezpieczeństwo jazdy

zdjęcia artykułu 1
2018-08-16 11:01 | Opublikował: Administrator
Kompleksowa ochrona pojazdu, dostosowana do potrzeb kierowcy.

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń skierowany praktycznie do każdego właściciela „czterech kółek”. Atrakcyjny system zniżek, możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia do własnych potrzeb oraz przystępna składka czynią zeń rozwiązanie warte uwagi tak dla osób często podróżujących, jak i tzw. niedzielnych kierowców.

Możliwości ochrony w ramach pakietu

Ubezpieczenie może obejmować zarówno najbardziej podstawowy zakres, czyli wyłącznie obowiązkowe ubezpieczenie OC, jak też pełen pakiet bądź wyłącznie te elementy, które posiadaczowi pojazdu są w danym momencie potrzebne. W toku rozmowy z doradcą można tak skonstruować polisę, aby w pełni odpowiadała oczekiwań. Paleta możliwości w zakresie ubezpieczenia obejmuje.

Ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej (OC) posiadacza pojazdu – obowiązkowa ochrona chroniąca przed finansowymi następstwami wypadków i kolizji wskutek których wyrządzono szkodę osobom trzecim. Z możliwością rozszerzenia o ochronę szyb gdy nie wykupujemy AC.

Ubezpieczenie Autocasco (AC) – chroni przed finansowymi skutkami awarii pojazdu, kolizji oraz włamania lub kradzieży elementów wyposażenia. Podstawowy zakres obejmuje szyby, ochronę bagażu oraz fotelików a także stałą sumę ubezpieczenia (dla nowych pojazdów). Istnieje możliwość wyboru wariantu naprawy między serwisową, a kosztorysową.

Auto Assistance – pomoc na drodze na wypadek awarii, z możliwością zawarcia nawet na bardzo krótki okres (od 7 dni). Do zawarcia umowy ubezpieczenia nie jest wymagane żadne inne ubezpieczenia w Concordii.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) Kierowcy i Pasażera – ochrona w razie wypadku, umożliwiająca otrzymanie świadczeń na wypadek konieczności leczenia związanego z kolizją lub wypadkiem drogowym. Maksymalna suma ubezpieczenia na życie kierowcy to 100 000 zł.

Ochrona Prawna – organizacja i pokrycie kosztów związanych z wynajęciem adwokata lub radcy prawnego w przypadku zaistnienia takiej konieczności związanej ze zdarzeniem drogowym.

Korzyści dla zawierających ubezpieczenie

W ramach pakietu Concordia oferuje atrakcyjny system zniżek, obejmujący m.in. 10% zniżki na nowe ubezpieczenie AC wybranych marek (Toyota, Suzuki, Honda, Mitsubishi, Nissan) a także kolejne 15% dla nowych klientów zawierających umowę AC i OC lub 10% w przypadku samego OC. Jeżeli właściciel polisy nigdy nie zawierał wcześniej umowy AC i ograniczał się dotąd tylko do ubezpieczenia obowiązkowego, jego zniżki zostaną przeniesione. Jeżeli któryś ze współmałżonków jest już klientem Concordii, drugi z nich może liczyć na dodatkową obniżkę składki.