Ochrona pod kredyt z Wartą

zdjęcia artykułu 1
2018-10-16 02:10 | Opublikował: Administrator
Optymalne ubezpieczenie na potrzeby kredytobiorców.

Dobra koniunktura i coraz lepsze perspektywy sprawiają, że coraz częściej i chętniej zaciągamy kredyty mieszkaniowe. Banki jednak muszą zabezpieczać swoje interesy i zazwyczaj wymagają od swoich klientów wykupienia polisy na życie. Z myślą o ich potrzebach Warta przygotowała specjalną ofertę ubezpieczenia pod kredyt.

Ubezpieczenie pod kredyt - warunki i zasady

Warta Ochrona to ubezpieczenie o modułowej konstrukcji, które od niedawna umożliwia również tanie i szybkie zabezpieczenie praktycznie każdego kredytobiorcy. Specjalny wariant umożliwia zabezpieczenie wyłącznie na wypadek zdarzeń (ryzyk) koniecznych w umowach z bankami. Sama budowa jest prosta i obejmuje:

  • wariant podstawowy - obowiązkowa ochrona na wypadek śmierci ubezpieczonej osoby,
  • dodatkowe umowy - ubezpieczyciel w ich ramach wypłaci świadczenie gdy do śmierci dojdzie w wyniku wypadku, wystąpienia trwałego inwalidztwa bądź niezdolności do samodzielnej egzystencji.

Koszt takiego ubezpieczenia jest od niedawna bardzo przystępny i kształtuje się obecnie na poziomie od 300 zł rocznie (w wariancie minimalnym).

Proces i ścieżka ubezpieczenia

Czas miewa istotne znaczenie przy wydawaniu decyzji kredytowej dlatego Warta zapewnia, że wnioski w tym wariancie będą rozpatrywane w trybie priorytetowym. Wstępna ocenia wniosku przez Biuro Oceny Ryzyka ma być gotowa maksymalnie do 24 godzin.

Jeżeli dostarczone dokumenty będą wystarczały ubezpieczycielowi do podjęcia decyzji, polisa zostanie wysłana jeszcze w tym samym dniu. Elektronicznie i w formie papierowej.

Warta Ochrona to jednak zdecydowanie więcej niż tylko zabezpieczenie kredytu, a osoby poszukujące kompleksowej ochrony dla siebie i bliskich mogą skorzystać z pełnej palety możliwości jakie oferuje. W umowie należy jedynie wówczas dokonać cesji na bank. Więcej na temat pełnej oferty w ramach tego ubezpieczenia można znaleźć poniżej.

Warta Ochrona - dla par, rodzin i singli